Hakkımızda

Simona Plastech A.Ş. 2007 yılında Düzce’de MT Plastik A.Ş. unvanı ile kurulmuştur ve standart ürün gamı ve müşteri istekleri doğrultusundaki köpürtülmüş PVC yüksek kalite standartları ile müşterilerine hizmet etmeye odaklanmıştır.

Simona Plastech A.Ş.  5 tane PVC hattı ve 15.000m² lik kapalı tesisi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır. Organizasyonumuzda karşılaşacağınız bazı özelliklerimiz; dinamik personel, personel koruma sistemleri, esnek termin süreleri, hızlı geri dönüşler, insana ve doğaya saygı.

Devamlı olarak yeni ürünler üzerinde çalışmaktayız ve daima yüksek kalite standartlarında uygun maliyetli ürün çalışmaları yapmaktayız.

Simona Plastech A.Ş PVC Foam levha üretiminde Avrupa’nın en büyük üreticilerinden biridir.

Deneyimli ve tecrübeli kadromuz sıkı kalite standartları çerçevesinde gelişmiş ekstrüzyon makinalarını işletmektedir.

BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ

VİZYONUMUZ

Kendini sürekli geliştirerek dünya pazarında “KÜRESEL MARKA VE LİDER” olmak ve bu konumunu sürdürmek.

GÖREVİMİZ

Kaliteli ürünlerimizin, müşterilerimizin ve tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak, sürekli iyileştirme yaparak değişim ve gelişime öncülük etmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yapı ve Reklam sektörü için levha üretimi yapan firmamızın temel amacı; Müşteri memnuniyetini sağlamak, Kalite Yönetim Sisteminin uyumunu ve etkinliğini sürekli iyileştirmek,

 • Birlikte kazanmak için paydaşlarımızla işbirliği ve işbirliği yaparak çözüm üretme anlayışını benimseriz.
 • En değerli kaynağımız olan çalışanlarımızın yenilikçilik ve yaratıcılık konusundaki çabalarını takdir eder, teşvik eder, ekip çalışmasına önem veririz.
 • Tedarikçi ve tedarikçilerle güvene dayalı işbirliği yapmak,
 • Şirketin kalite ve hedef ve programlarını sürekli oluşturup güncelleyerek gözden geçirmek ve düzeltici faaliyetlerle kontrol altına almak.
 • Süreçlerimizi değişen koşullar karşısında gözden geçirmek ve uluslararası pazarda rekabet edebilecek şekilde geliştirmek.
 • SIMONA PLASTECH LEVHA SAN. A.Ş Sorumluluk gerekliliklerinin kurum kültürü haline gelmesini hedeflemek. Bu nedenle kendi bünyesinde sosyal uygunluk standartlarını uygulamaktadır.
 • SIMONA PLASTECH LEVHA SAN. OLARAK. Ürün veya hizmetlerini Sosyal Uygunluk standartlarına uygun olarak gerçekleştirirken, çalışanlarının kanunlardan ve ilgili standartlardan doğan tüm haklarını almayı, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymayı, çevre kirliliğinin önlenmesine uygun hareket etmeyi taahhüt eder.

Sosyal Sorumluluk İlkesi;

SIMONA PLASTECH LEVHA SAN. OLARAK. Ülkesine, ortaklarına, bayilerine, yan sanayisine ve müşterilerine karşı güvenilirlik ve saygınlık simgesi olmayı, yasalara uygun hareket etmeyi ve tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi amaçlar.

Zorla ve zorunlu çalıştırma

SIMONA PLASTECH LEVHA SAN. A.Ş, şirket çalışanlarını kendi rızaları ile eşit koşullarda çalıştırır, zorla veya gönülsüz olarak çalıştırmaz.

İş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması

SIMONA PLASTECH LEVHA SAN. A.Ş, tüm çalışanlarının sağlık ve güvenliği için yasal gereklilikleri yerine getirerek risk analizleri yaparak riskli noktalarda iyileştirmeler yapar ve eğitim fırsatları ile gelişimlerini destekler.

Çocuk işçiliğinin önlenmesi

SIMONA PLASTECH LEVHA SAN. OLARAK. 18 yaşını doldurmamış işçileri eğitim amaçlı (staj vb.) dışında çalıştırmaz.

Ücretler ve ödemeler

SIMONA PLASTECH LEVHA SAN. OLARAK. çalışanlarının maaşlarını kanunla belirlenen asgari ücretin altında olmayacak şekilde belirler ve öder.

Çalışma saatleri

SIMONA PLASTECH LEVHA SAN. A.Ş.’de çalışma saatleri yürürlükteki kanun ve ilkelere bağlı kalınarak belirlenmekte, çalışma saatlerinde gönüllülük ilkesine uyulmaktadır.

Ayrımcılığın önlenmesi

SIMONA PLASTECH LEVHA SAN. A.Ş., görevlerini yerine getirirken diğer çalışma arkadaşlarının dil, din, ırk, mezhep, cinsiyet, felsefi inanç gibi eğilim ve değerlerine saygı duyar, ayrımcılık yapmaz ve eşitlik ilkesini benimser.

Çevre güvenliği

SIMONA PLASTECH LEVHA SAN. OLARAK. doğanın ve çevrenin korunması için yasal sorumluluklarını yerine getirir ve çalışanlarını bilinçlendirir.

Prensiplerimiz

Ana prensibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını istedikleri gibi karşılayıp, bir güven ortamı kurarak onların en iyi tedarikçisi olmaktır. Müşterilerimizin düşüncelerine odaklanıp esnek yapımızla birlikte müşterilerimizle uzun yıllar ortaklıklar kurmaktayız.
info@mtplastech.com.tr

MTPlastech-Factory-inside

İletişim Formu
  SIMONA PLASTECH Lev. San. A.Ş.

  Organize Sanayi Bölgesi İstiklal Mahallesi 1. Cadde No:5 Beyköy – Düzce / TURKEY
  Tel: +90 380 553 80 08 – Fax : +90 380 553 80 11
  info@mtplastech.com.tr

  Simona Plastech Logo